Szkoła Podstawowa
w Jabłońskich
________________________________________________________________



Dyrektor: Alina Szczytko
Nauczyciele: Teresa Bartoszewicz, ks. Arkadiusz Brozio, Edyta Galicka, Halina Masztalerz, Marzenna Siedlecka, Alina Elżbieta Złotkowska, Waldemar Złotkowski
 Adres: Jabłońskie, 16-324 Janówka
Tel.: (087) 6449315
e-mail:



Nauczyciele Szkoły (październik 1999)

Uczniowie Szkoły

Fotografia uczniów Szkoły i nauczycieli z około 1960 roku


Uczniowie i wychowawcy Szkoły w Jabłońskich (październik 1999)

Uczniowie Szkoły w roku szkolnym 1999/2000
Klasa "0" (wychowawczyni: Elżbieta Złotkowska)
Bartoszewicz Ewelina, Bartoszewicz Marek, Bartoszewicz Mirosław, Borowy Marcin, Gorlewska Katarzyna, Grochowska Katarzyna, Kowalewski Paweł, Kulbacka Edyta, Kulbacka Karolina, Kulbacki Wojciech, Morgownik Barbara, Prusko Joanna, Radzaj Wojciech, Szymczyk Elżbieta, Szymczyk Klaudia, Wasiulewska Iwona, Złotkowski Dawid, Zysko Adam
Klasa I (wychowawczyni: Teresa Bartoszewicz)
Dziądziak Jarosław, Galicka Martyna, Galicka Monika, Górska Milena, Górski Patryk, Harasim Martyna, Kamiński Paweł, Kulbacki Łukasz, Milanowska Anna, Prusko Łukasz, Wasilewska Anna, Wasilewska Katarzyna, Zalewski Bernard
Klasa II (wychowawczyni: Alina Szczytko)
Bartoszewicz Justyna, Bartoszewicz Karol, Chmielewski Paweł, Czycza Grzegorz, Galicki Michał, Grochowska Anna, Kotarski Wojciech, Kulbacka Marzenna, Kurzyna Sebastian, Łosińska Renata, Pawłowski Paweł, Pomian Sylwester, Radzaj Anna, Więcko Marek, Wiśniewski Tomasz
Klasa III (wychowawczyni: Marzenna Siedlecka)
Borowy Kamil, Drejer Agnieszka, Gibas Agnieszka, Gibas Grzegorz, Gibas Jan, Górska Marta, Koncewicz Adam, Kowalewska Anna, Kulbacki Kamil, Kulbacki Piotr, Milanowska Karolina, Milanowski Michał, Prusko Katarzyna, Szymczyk Wojciech, Talmont Marcin
Klasa IV (wychowawczyni: Edyta Galicka)
Cieśluk Marta, Gibas Tomasz, Pietrulińska Ewelina, Wierzbicki Tadeusz, Zysko Magda, Zysko Paula
Klasa V (wychowawca: Waldemar Złotkowski)
Czycza Katarzyna, Dąbrowski Wojciech, Galicki Dariusz, Kowalewska Emilia, Kulbacka Agnieszka, Kulbacka Emilia, Kurzyna Łukasz, Pomian Kamil, Szymczyk Karol, Wasiulewski Robert, Zysko Olga
Klasa VI (wychowawca: Waldemar Złotkowski)
Drażba Sylwia, Galicki Kamil, Harasim Katarzyna, Koncewicz Marcin, Kulbacki Karol, Kulbacki Marcin, Kurzyna Marcin